Menu Zamknij

Parking Pyrzowice

Najtańszy Parking Pyrzowice całodobowy z transferem na lotnisko w obie strony w cenie parkingu, wieloletnie doświadczenie w obsłudze pasażerów pozostawiających na czas podróży samochód u nas na parkingu.

Wybierz parking dozorowany

Zabezpieczenie samochodu na parkingu przy lotnisku jest ważne, aby uniknąć kradzieży lub uszkodzeń pojazdu podczas nieobecności.

Lotnisko Katowice parking

Szybka rezerwacja telefoniczna lub przez formularz rezerwacyjny, niska cena profesjonalna obsługa. Upewnij się, że samochód jest zamknięty na klucz przed opuszczeniem go na parkingu. Sprawdź, czy wszystkie okna i drzwi są zamknięte, a kluczyki są z tobą.

Cenne przedmioty Parking Pyrzowice Najtańszy

Nie pozostawiaj wartościowych przedmiotów na widoku w samochodzie. Wartościowe przedmioty, takie jak telefony komórkowe, nawigacje GPS, laptopy i inne, mogą przyciągać uwagę złodziei. Schowaj je do bagażnika lub zdejmij z widoku.

Najlepiej parking przy lotnisku Katowice zarezerwować wcześniej aby mieć pewność że mamy miejsce bo w sezonie nie jest to pewne.

Pierwsze w okolicach Pyrzowic powstało w 1910 roku. W okresie międzywojennym, w latach 30., rozbudowano istniejące lotnisko wojskowe. Podczas II wojny światowej Niemcy przejęli kontrolę nad tym obszarem i wykorzystywali go do celów militarnych.

Po zakończeniu wojny, lotnisko było wykorzystywane przez lotnictwo polskie. W latach 60. i 70. XX wieku przeszło modernizację i rozbudowę.

Obsługuje zarówno linie lotnicze tradycyjne, jak i tanie linie lotnicze, co sprawia, że jest dostępne dla szerokiego grona podróżnych. W ciągu lat liczba połączeń z lotniska Katowice-Pyrzowice znacznie wzrosła, obejmując destynacje w Europie i poza nią.

Dziś lotnisko Katowice-Pyrzowice jest jednym z najważniejszych portów lotniczych w Polsce i odgrywa kluczową rolę w transporcie pasażerskim i towarowym w regionie.